Poslech hudby na telefonu

Uč se písní online

( AJ / FJ / ŠJ / ČJ)

Kdo by nemiloval hudbu, že? Co takhle využít hudby k tomu, abychom si snáze zapamatovali slovíčka a gramatiku? 

Učit se cizí jazyk skrz písničky může kdokoli, začátečník i pokročilý. Je to snadné, stačí nám jen říct jakou hudbu máte rádi, případně nám rovnou napíšete jaké konkrétní písničky byste chtěli "studovat". My pro Vás poté nachystáme 6 individuálních a interaktivních online lekcí s lektorem. Pokud nebudete mít konkrétní přání na písničku, ale třeba na konkrétní gramatiku, najdeme písničky vhodné k procvičení dané gramatiky. Lekce a výběr písní přizpůsobujeme co nejvíce Vašim preferencím a potřebám.

 

V průběhu lekce:

  • interaktivním způsobem projdete celý text - procivčíte si slovíčka, která pro Vás budou nová, procivčíte si i taková slovíčka, která znáte, ale špatně si je pamatujete

  • celá lekce se bude nahrávat, my vám po jejím skončení pošleme odkaz ke stažení mp3 souboru, k souboru budete mít přístup jen Vy a naše vedení a to po dobu 7 dnů - Vy si tak snadno budete moci lekci kdykoli pustit znovu a snadno a lehce tak podpořit Váš mozek pro přirozené osvojení si cizího jazyka

  • v průběhu lekce Vám lektor bude systematicky pomáhat v tom, abyste porozuměli textu, abyste jej byli schopni převyprávět v cizím jazyce - upozorní Vás na chyby a navede Vás k jejich opravení

  • lekce bude probíhat co nejvíce v cizím jazyce - v případě, že jste začátečník mluví lektor v cizím jazyce a následně si po sobě vše překládá

  • po skončení lekce dostanete do 48 hodin domácí úkol zaměřený na procvičení slovní zásoby a gramatiky se kterou jste se setkali v lekci ( a v písničce ), úkol bude dlouhý v rozsahu 30 - 60 minut, na jeho odevzdání budete mít 7dní, my Vám jej pak do 2 dnů opravíme

Lekce trvá 60 minut. Lekce probíhá vždy online formou.

Lekce se mohou najednou účastnit nanejvýš 2 studenti, cena lekce pro 1 studenta anebo pro 2 studenty zůstává stejná ( dva studenti tedy platí lekci napůl ).

Pokud byste si rádi domlouvali lekce pravidelněji, doporučujeme Vám podívat se do nabídky "Chytrých balíčků". Naleznete tam hned několik variant balíčků "Uč se písní", cena jedné lekce pak vyjde o 10% anebo i o 15% levněji.

 

DOMLUVENÍ UKÁZKOVÉ LEKCE

V případě, že máte o lekci zájem napište nám, a vyčkejte na odpověď. Zpravidla Vás budeme do 48 hodin kontaktovat, pošleme Vám krátký dotazník a domluvíme termín na 30 minutovou ukázkovou lekci zdarma.

DOMLOUVÁNÍ LEKCÍ OBECNĚ

Termín lekcí se domlouvá vždy minimálně 2 dny předem. Dřívější termín (12 hodin až 47 hodin předem) jen po předchozí domluvě, nutné však počítat s o 50% vyšší cenou.

VÝHODY LEKCÍ S CHYTRÝMSAMOUKEM

Vaše úplně první lekce Vás nebude stát ani korunu. Stačí nám jen napsat a do předmětu uvést "ukázková lekce Uč se písní"

Po absolvování lekce (i té ukázkové) od nás do 2 dnů obdržíte domácí úkol na jehož vypracování budete mít 7 dní. V úkolu si procvičíte témata, slovíčka, gramatiku z předchozí lekce a dostanete prostor vypilovat chyby, kterých jste se dopouštěli. Jakmile nám úkol odevzdáte zpět, my Vám jej do 2 dnů opravíme.​

Účastníci služeb "Chci se učit sám" mají v průběhu oněch šesti týdnů 10% slevu na lekce Uč se písní.

Chcete se učit chytře a zároveň ušetřit? Vyberte si jeden z našich Chytrých balíčků, kde Vás lekce vyjde o 10 až 15% levněji. 

CENA

Cena jedné 60 minutové lekce je 500 Kč bez DPH. ​

Cena Chytrých balíčku je různá.

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení lekce dříve než 48 hodin před termínem lekce a nemožnosti lekci nahradit do 7 dnů, je Vám navrácena celá částka. Nevztahuje se na využívání lekcí skrz čerpání Chytrého balíčku.

V případě zrušení lekce později než 48 hodin a dříve než 24 hodin před termínem lekce a nemožnosti konverzaci nahradit do 7 dnů, je Vám navráceno 50% ceny. Nevztahuje se na využívání lekcí skrz čerpání Chytrého balíčku.

V případě zrušení lekce později než 24 hodin před termínem lekce platíte plnou cenu lekce. 

V případě, že čerpáte Chytrý balíček lekcí, máte možnost zrušit a nahradit si maximálně 2 lekce. Za podmínek, že lekci zrušíte dříve než 24 hodin před započetím lekce. Náhrada lekce musí proběhnout v průběhu 6 týdnů, kdy čerpáte Chytrý balíček. Pozdější nahrazení lekce není možné.