20200615_134832_edited_edited_edited.jpg

Účelem projektu ChytrySamouk je pomáhat lidem učit se jazyky snadněji, efektivněji, zábavněji, levněji a hlavně po svém.

 
12079970_1151708808177897_40791238478024

Kdo je autorkou projektu?

 

Jmenuji se Martina Visingerová, jsem jazykový coach a lektor. Pomáhám lidem učit se cizí jazyky již více než 10 let.

Zajímá Vás co o sobě jako o lektorce říkám já a moji studenti? Pro více informací o mojí osobě klikněte ZDE.

Pozice lektora i studenta je mi velice dobře známá. 

Já sama ovládám 3 cizí jazyky na plynulé úrovni a 3 další jazyky se učím.

Nikdy by mě však již nenapadlo se cizí jazyk učit - ať už pravidelně docházením do jazykových škol či na lekcích se soukromým učitelem, anebo studiem učebnic pro samouky... Chcete vědět proč? A jak se bez nich obejít? Zajímá Vás proč lidem radím "učit se" jako samouci, ačkoli já sama jsem lektorka a logicky se tím ochuzuji o studenty? Těch důvodů je spousty. O některých z nich se můžete dočíst na mém blogu.


Pokud byste rádi zjistili, že učení se jazyka nemusí nutně znamenat učebnice, gramatická cvičení, dlouhé listy slovíček k naučení, stále stejné nudné články z učebnic, docházení na lekce, ve kterých se učíte to, co byste se mohli učit doma (nebo kdekoli jinde) a zdarma, pak potom si nenechte ujít žádný nový článek plný tipů, rad, zkušeností... Přihlaste se k odběru novinek.


Naučte se společně s námi učit se jazyky chytře!

 

Luca Lampariello:


„Le lingue non possono essere insegnate, possono solo essere imparate. Avere qualcuno che vi aiuta nel processo è molto utile. Trovate una guida, non un insegnante.“

„Jazyky nemohou být vyučovány, jazyky se lze jedině naučit. Je velmi užitečné, když máte vedle sebe někoho, kdo vám v půběhu procesu pomáhá. Najděte si průvodce, nikoli učitele.“


Proto abyste se naučili cizí jazyk není potřeba ani jazykovky, ani učitele, dokonce ani té učebnice není mnohdy třeba, je zapotřebí úplně jiných věcí a většina z nich lze snadno a relativně levně, často i zdarma, najít na internetu.


Zajímá vás kde tyto "věci" najít? Zajímá Vás jakým způsobem se učit jako samouci, jaké to má výhody a na co si dát pozor? Pak sledujte náš blog a naši FB skupinu ChytrySamouk.

 

Máte rádi hudbu?

Také to znáte? V rádiu hrají jednu a tu samou písničku stále dokola a vy, ať už se vám líbí nebo ne, ji za pár dní umíte celou zpaměti. Proč této vlastnosti našeho mozku nevyužít pro naučení se cizího jazyka? Pro rozšíření si slovní zásoby a zdokonalení gramatiky? ... 

Pokud Vás zajímá jakým způsobem se můžete učit skrz písničky aktivně, pak si zdarma stáhněte náš e-book "Jak se můžu naučit cizí jazyky skrz písničky?" 

titulka-1_edited_edited_edited.jpg