top of page
Tabule s různými jazyky

Pomáháme lidem učit se jazyky po svém.

Učte se snadněji, zábavněji, efektivněji, levněji...

Učte se chytře, učte se s námi.

O projektu: Welcome

Luca Lampariello:


„Le lingue non possono essere insegnate, possono solo essere imparate. Avere qualcuno che vi aiuta nel processo è molto utile. Trovate una guida, non un insegnante.“

„Jazyky nemohou být vyučovány, jazyky se lze jedině naučit. Je velmi užitečné, když máte vedle sebe někoho, kdo vám v průběhu procesu pomáhá. Najděte si průvodce, nikoli učitele.“


Proto abyste se naučili cizí jazyk není potřeba ani jazykovky, ani učitele, dokonce ani té učebnice není mnohdy třeba, je zapotřebí úplně jiných věcí a většina z nich lze snadno a relativně levně, často i zdarma, najít na internetu.


Pokud byste rádi zjistili, že učení se jazyka nemusí nutně znamenat učebnice, gramatická cvičení, dlouhé listy slovíček k naučení, stále stejné nudné články z učebnic, docházení na lekce, ve kterých se učíte to, co byste se mohli učit doma (nebo kdekoli jinde) a zdarma, pak nás sledujte na Facebooku, Youtube či Instagramu.

O projektu: Video

Kdo je autorem projektu?

Jmenuji se Martina Visingerová a pomáhám lidem učit se cizí jazyky již více než 10 let.

Pozice lektora i studenta je mi velice dobře známá. Já sama ovládám 3 cizí jazyky na plynulé úrovni a další jazyky se učím.

Nikdy by mě však již nenapadlo se cizí jazyk učit - ať už pravidelně docházením do jazykových škol či na lekcích se soukromým učitelem, anebo studiem učebnic pro samouky... Chcete vědět proč? A jak se bez nich obejít?


Zajímá Vás proč lidem radím "učit se" jako samouci, ačkoli já sama jsem lektorka a logicky se tím ochuzuji o studenty? Těch důvodů je spousty. O některých z nich se můžete dočíst na mém blogu.

Naučte se učit se jazyky chytře!

Zajímá Vás co o sobě jako o lektorce říkám já a moji studenti? Pro více informací o mojí osobě klikněte ZDE.

12079970_1151708808177897_40791238478024
O projektu: Welcome
bottom of page