top of page

Nastartuj svou...

...angličtinu, francouzštinu anebo klidně španělštinu!

Už je to dlouho co jsi ten jazyk nepoužíval? Anebo jsi jej nikdy pořádně používat neuměl? Pak je tato výzva právě pro Tebe!

Venkovní meditace
Nastartuj svou AJ / FJ / ŠJ: About Me
Climbing Rope_edited.jpg

28 denní intenzivní nálož AJ, FJ anebo ŠJ

Nastartujte svou mysl, rozhýbejte pusu a přepněte Váš mozek do cizího jazyka.


Že Vám to nikdy nešlo? Nebojte, v průběhu naší 28 denní výzvy dostanete spoustu příležitostí k tomu, překonat strach a různé jazykové bloky.


Rozmluvíte se, začnete jazyk používat v praxi a přestanete se s cizím jazykem prát. Naučíte Váš mozek snadněji přepínat do cizího jazyka a pokud vytrváte a budete s metodami, které se během výzvy seznámíte, pokračovat i nadále, pak pro Vás nebude obtížné dostat Váš mozek do bodu, kdy již nebude muset slovo po slovu překládat - začnete totiž v cizím jazyce myslet!

Tak co, jdete do toho?

Nastartuj svou AJ / FJ / ŠJ: Welcome

Co Vás čeká?

Každodenní komunikace skrz WhatsApp, která Vás rozmluví

Vždy od pondělí do pátku, od rána do večera, dostanete prostor zapracovat na Vašich komunikačních schopnostech. A nejen to! Díky každodenní konverzaci skrz WhatsApp se Vaše schopnost zapamatovat si nová slovíčka, porozumět jim a naučit se je používat v praxi, mnohonásobně zlepší! V průběhu konverzací skrz WhatsApp si nenásilnou a zábavnou formou zlepšíte slovní zásobu, upevníte si nově naučenou gramatiku, donutíte Váš mozek začít s jazykem aktivně pracovat. Každodenní aktivní "práce a kontakt" s jazykem způsobí, že si snáze budete pamatovat nová slovíčka, lépe je zachytíte v kontextu, snáze jim porozumíte a především je budete lépe a bez přílišné námahy umět sami použít. Jakmile nám úkol zašlete vyplněný, my jej opravíme a na základě chyb, kterých jste se dopuštěli vypracujeme úkol následující. Na opravu a vypracování nového úkolu máme vždy 2 dny. Jeden úkol tak vystačí na 1 týden.

3x týdně

10 minutový hovor skrz WhatsApp, který Vás zdokonalí v konverzaci

Pokud se chcete přestat bát mluvit a být si jistější (nejen) při každodenní konverzaci, pak je důležité konverzaci procvičovat co nejčastěji - jak dlouho ale? Tady platí, že "méně a častěji", je více než "hodně, ale jen jednou týdně". Proto ve výzvě dostanete možnost 3x týdně konverzovat skrz hovor přes WhatsApp a díky tomu se Vaše schopnost v cizím jazyce komunikovat bude postupně zlepšovat.

Jednou za týden

30 minut konverzační online lekce, která vychytá Vaše slabá místa a přetvoří je v silnou stránku

Nezůstaneme jen u konverzací skrz Whatsapp, těšit se můžete i na konverzační online lekce, které budou individuálně uzpůsobeny. U nás se rozhodně nemusíte bát, že Vás v průběhu konverzace bude lektor přerušovat a opravovat. Lektor na základě chyb, kterých se případně budete dopouštět, sestaví výuku a úkoly pro následující týden a přirozenou formou s Vámi problematickou oblast bude nenásilně přesto pravidelně a často opakovat, tak aby způsobil, že si v dané problematice budete jistější a chybám se tak v budoucnu vyvarujete.

Časová flexibilita

Věnujte se cizímu jazyku právě tehdy, kdy máte energii a chuť, věnujte se mu odkudkoli a nebuďte limitováni ani okolím ani časem. Naplánujte si Váš týden tak jak potřebujete. My Vám vždy 1x týdně zašleme individuální úkol, na který budete mít 5 dní ke zpracování, zda budete chtít, abychom Vám úkol zasílali v pondělí, čtvrtek anebo sobotu je plně na Vás. Konverzace a hovory skrz Whatsapp si přizpůsobujete každý týden a den dle Vašich časových možností, na online konverzační lekci si můžete domluvit termín v jakýkoli den a téměř v jakoukoli denní dobu. Vyhovuje Vám konverzace brzy po ránu? V poledne během polední pauzy v práci? Anebo v pozdních hodinách večer? Vše je na domluvě a časovým možnostem se meze nekladou.

Každý týden individuální úkol, který se postará o Váš pokrok

Každý týden od nás dostanete individuálně zaměřený a rozsáhlý úkol, díky kterému se budete moci zlepšovat přesně v tom, co budete potřebovat umět. Úkol je vždy zpracovaný tak, aby Vám jeho vypracování zabralo cca 2 hodiny. Pro dosažení nejlepších výsledků, doporučujeme nedělat úkol celý najednou "na jeden zátah", ale rozložit si úkol na několik menších částí a úkol tak postupně během 5 dní kompletně celý vypracovat a splnit. S učením se cizího jazyka totiž platí, že méně času, ale častěji v týdnu, je mnohem více efektivnější než-li cizímu jazyku věnovat 2 h vkuse jen jednou týdně. V úkolech se budeme zaměřovat především na zlepšení Vaší aktivní znalosti cizího jazyka - zapracujete na Vašem psaném ale i mluveném projevu, zdokonalíte se v poslechu, v každém úkolu bude prostor i na gramatiku a rozšíření slovní zásoby.

Individuální přístup

Každý člověk chce umět jazyk z jiného důvodu, a ten důvod je potřeba plně respektovat a přizpůsobovat mu průběh a témata výuky. Takový přístup je u nás samozřejmostí. Nejen, že budeme lekce připravovat tak, aby Vás posouvali kupředu a zdokonalovali jste si tak úroveň Vašeho jazyka. My se budeme snažit úkoly připravovat tak, aby pro Vás jejich vypracovávání bylo příjemně a smysluplně stráveným časem. Úkoly sestavujeme tak, aby se studenti bavili a aby o témata obsažená v úkolu měli silný zájem. Nečekejte tak žádná cvičení, články o tématech, která Vás osobně vůbec nezajímají, apod. Těšte se na úkol plný obsahu, který byste si chtěli přečíst / poslechnout, i kdyby to bylo česky - obsah který Vás zaujme, bude Vás bavit a způsobí, že učení se cizího jazyka pro Vás bude příjemné.

Nastartuj svou AJ / FJ / ŠJ: FAQ
Pšeničné pole

Vydejte se na cestu, odhodlejte se a dovolte nám dovést Vás k cíli.

Nastartuj svou AJ / FJ / ŠJ: About

Z důvodu zakládání si na individuálním přístupu ke studentům je počet míst  omezen!


Zajisti si své místo ještě dnes!

Hodnota služeb v balíčku 28 denní výzvy "Nastartuj svou AJ / FJ /ŠJ" je 10 480 Kč. Jsme si vědomi toho, že je tato částka pro mnohé lidi příliš vysoká. A jelikož chceme, aby možnost naučit se cizí jazyk měl opravdu každý, kdo o to stojí a je připraven si za svým cílem jít.


Rozhodli jsme se 28 denní výzvu prodávat za sníženou cenu...

Cena výzvy je 5 240 Kč bez DPH.


Tak co, jdeš do toho? 

Nastartuj svou AJ / FJ / ŠJ: Text

Garance vrácení peněz


V případě, že nebudete s výzvou spokojeni, garantujeme Vám vrácení peněz v plné výši. Reklamaci je nutno napsat elektronicky, e-mailem a to nejdéle v poslední den výzvy, tedy nejdéle 28. den od započetí výzvy.

Nastartuj svou AJ / FJ / ŠJ: About
bottom of page