On%20a%20Video%20Call_edited.jpg

Konzultace online

 ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ )

Čemu všemu se můžeme společně podívat na zoubek v průběhu konzultace?


  • gramatice

  • co a jak se učit (jak si zlepšit slovní zásobu, poslech, mluvení, výslovnost...)

  • efektivní metody samoučení

  • nasměrování na kvalitní weby, Youtube kanály, online materiály, apod. (v tomto případě je konzultace nahrazena obsáhlým emailem plným hodnotných informací)

  • nasměrování správným směrem = sestavení učebního plánu na 1 měsíc dopředu

Trápí Vás ohledně učení se jazyka nějaký jiný problém? 

Rádi Vám s ním poradíme a společně najdeme řešení jak se v učení posunout zase o kousek dál.

DOMLUVENÍ UKÁZKOVÉ KONZULTACE

V případě, že máte o konzultaci zájem napište nám, popište stručně Váš problém a vyčkejte na odpověď. Zpravidla Vás budeme do 48 hodin kontaktovat a domluvíme termín na krátkou 10 minutovou konzultaci zdarma, kde si vyjasníme Váš konkrétní problém podrobněji. Následně si stanovíme termín pro 30 minutovou ukázkovou konzultaci.

DOMLOUVÁNÍ KONZULTACÍ OBECNĚ

Termín konzultace se domlouvá vždy minimálně 2 dny předem. Dřívější termín (12 hodin až 47 hodin předem) jen po předchozí domluvě, nutné však počítat s o 50% vyšší cenou.

VÝHODY KONZULTACÍ S CHYTRÝMSAMOUKEM

Vaše úplně první konzultace Vás nebude stát ani korunu. Stačí nám jen napsat a do předmětu uvést "ukázková konzultace"

Po absolvování konzultace zaměřené na gramatiku od nás do 2 dnů obdržíte domácí úkol na jehož vypracování budete mít 7 dní. Díky úkolu se tak sami přesvědčíte, zda jste danou gramatiku skutečně pochopili, anebo zda je ještě třeba na ní zapracovat. Jakmile nám úkol odevzdáte zpět, my Vám jej do 2 dnů opravíme.

Po absolvování konzultací na téma "co a jak se učit, jaké metody používat" od nás do 2 dnů obdržíte stručný přehled proběhlé konzultace, abyste se v učení orientovali zase o něco lépe.

Účastníci služeb "Chci se učit sám" mají v průběhu oněch šesti týdnů 10% slevu na konzultace.

Chcete se učit chytře a zároveň ušetřit? Zakupte si Chytrý balíček šesti 30 minutových konzultací, konzultace Vás tak vyjdou o 10 % levněji. Pro zakoupení "Chytrého balíčku 6 konzultací" nám prosím napište zprávu.

CENA

Cena jedné 30 minutové konzultace je 300 Kč bez DPH. 

Cena konzultace zaměřené na sestavení učebního plánu je 500 Kč bez DPH.

Cena e-mailu plného tipů a odkazů na kvalitní zdroje pro učení se cizího jazyka je 200 Kč bez DPH.

Cena Chytrého balíčku šesti 30 minutových konzultací je 1620 Kč. Konzultace je nutno předem naplánovat a vyčerpat během 6 týdnů od započetí první konzultace. 

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení konzultace dříve než 48 hodin před termínem konzultace a nemožnosti konzultaci nahradit do 7 dnů, je Vám navrácena celá částka. Nevztahuje se na využívání konzultací skrz "Chytrý balíček 6 konzultací."

V případě zrušení konzultace později než 48 hodin a dříve než 24 hodin před termínem konzultace a nemožnosti konzultaci nahradit do 7 dnů, je Vám navráceno 50% ceny. Nevztahuje se na využívání konzultací skrz "Chytrý balíček 6 konzultací."

V případě zrušení konzultace později než 24 hodin před termínem konzultace platíte plnou cenu konzultace. 

V případě, že čerpáte Chytrý balíček 6 konzultací, máte možnost zrušit a nahradit si maximálně 2 konzultace. Za podmínek, že konzultaci zrušíte dříve než 24 hodin před započetím konzultace. Náhrada konzultace musí proběhnout v průběhu 6 týdnů, kdy čerpáte Chytrý balíček 6 konzultací. Pozdější nahrazení konzultace není možné.