Pracování z domova

Konverzace online

( AJ / FJ / ŠJ / ČJ)

Ať už jste v konverzacích začátečník anebo pokročilý, vždy je na čem pracovat.

Ať jste začátečník anebo pokročilý, může se stát (a stává se to velice často), že si z mluvení vytvoříte blok. Pokaždé, když se máte vyjádřit, nenacházíte ta správná slova, zakoktáváte se, opakujete slova a věty stále dokola. Velice často se Vám stává, že máte to slovo na jazyku, ale nakonec si na něj nevzpomenete a musíte to celé říct znova a jinak. Nemluvě o tom, jak si nikdy nejste pořádně jistí, zda jste použili správný slovesný čas, apod.

Anebo je to naopak, mluvení a konverzace Vám nedělá problémy. Dokonce jste si našli i fajn parťáka na konverzaci, vždycky si skvěle pokecáte. Jediná nevýhoda je, že Vám Váš parťák není schopný říci, kde děláte nejčastěji chyby... Proč to jsou chyby a proč se to říká tak a ne jinak. Zároveň byste si přáli, aby Vám dokázal poradit jak tyto chyby odstranit...Ať už Vaše "konverzační problémy" patří do té první či druhé skupinky lidí, s obojím Vám dokážeme pomoci. Budeme Vaším občasným či pravidelným parťákem pro zlepšení úrovně Vaší konverzace. Po několika konverzacích se začnete cítit sebejistěji a postupně přestanete nad vším příliš přemýšlet, začnete jazyk používat přirozeně.

V průběhu konverzace:

 • dostanete možnost mluvit a rozšiřovat si slovní zásobu o tématech, která Vás zajímají a jsou pro Vás užitečná, (v případě, že nemáte konkrétní přání a představu o jakých tématech se chcete bavit, vybírá témata lektor)

 • celá konverzace se bude nahrávat, my vám po jejím skončení pošleme odkaz ke stažení mp3 souboru, k souboru budete mít přístup jen Vy a naše vedení a to po dobu 7 dnů - Vy si tak snadno budete moci konverzaci kdykoli pustit znovu a snadno a lehce tak podpořit Váš mozek pro přirozené osvojení si cizího jazyka

 • v průběhu konverzace Vám lektor nebude skákat do řeči, nebude za Vás dokončovat věty, dá vám dostatek prostoru pro vyjádření – v případě potřeby Vám ovšem bude připraven pomoci najít to správné slovíčko

 • konverzace bude rozdělena do časových bloků po cca 5-10 minutách - v průběhu jednoho bloku Vám lektor neopravuje chyby (podporuje tím Vaši schopnost plynule se vyjadřovat) - po uplynutí každého bloku shrne nejčastější chyby, kterých jste se dopouštěli

 • po skončení konverzace dostanete do 48 hodin vypracovaný feedback na Vaše slabé a silné stránky, na které chyby si dát pozor, apod. + doporučení, tipy, vytvořené materiály, či odkazy na veřejně dostupné materiály na to, jak tyto slabé stránky/chyby odbourat anebo alespoň zlepšit

 • po skončení konverzace dostanete do 48hodin domácí úkol v rozsahu 30-60 minut na vypracování, úkol se bude zaměřovat na témata a chyby, se kterými jste se setkali v konverzaci, na jeho odevzdání budete mít 7 dní, my Vám jej pak do 2 dnů opravíme

V průběhu konverzace lektor mluví v závislosti na úrovni studenta:

 • v cizím jazyce a vše po sobě překládá (začátečníci)

 • pouze v cizím jazyce (pokročilý začátečníci a výše - v případě, že po nějaké chvíli vysvětlování „co že Vám to chtěl lektor říci“, stále ještě nevíte, anebo není jasné, zda jste se s lektorem správně pochopili, je možné aby lektor mluvil chvilku česky či jiným Vám společným jazykem)

V závislosti na Vaší úrovni se bude průběh konverzace lišit:

 • začátečníci (A0/A1) – lektor se ptá na různé jednoduché otázky (často jen „ano/ne“ otázky), vy na ně jednoduše odpovídáte a mluvením strávíte cca 40% času

 • pokročilejší začátečníci A1/A2 – lektor se ptá na různé jednoduché otázky, vy na ně jednoduše odpovídáte a učíte se konverzaci rozvíjet, mluvením strávíte cca 70% času

 • mírně pokročilý B1 a výše – 90% času mluvíte vy (student)

Je možné domluvit si konverzaci buď 30 minut anebo 60 minut dlouhou. Konverzace probíhá vždy online formou.

Konverzace se mohou najednou účastnit nanejvýš 2 studenti, cena konverzace pro 1 studenta anebo pro 2 studenty zůstává stejná ( dva studenti tedy platí konverzaci napůl ).

Pokud byste si rádi domlouvali konverzace pravidelněji, doporučujeme Vám podívat se do nabídky "Chytrých balíčků". Naleznete tam hned několik variant konverzačních balíčků, cena jedné konverzace pak vyjde o 10% anebo i o 15% levněji.

 

DOMLUVENÍ UKÁZKOVÉ KONVERZACE

V případě, že máte o konverzaci zájem napište nám, a vyčkejte na odpověď. Zpravidla Vás budeme do 48 hodin kontaktovat, pošleme Vám krátký dotazník a domluvíme termín na 30 minutovou konverzaci zdarma.

DOMLOUVÁNÍ KONVERZACÍ OBECNĚ

Termín konverzace se domlouvá vždy minimálně 2 dny předem. Dřívější termín (12 hodin až 47 hodin předem) jen po předchozí domluvě, nutné však počítat s o 50% vyšší cenou.

VÝHODY KONVERZACÍ S CHYTRÝMSAMOUKEM

Vaše úplně první konverzace Vás nebude stát ani korunu. Stačí nám jen napsat a do předmětu uvést "ukázková konverzace"

Po absolvování konverzace (i té ukázkové) od nás do 2 dnů obdržíte domácí úkol na jehož vypracování budete mít 7 dní. V úkolu si procvičíte témata, slovíčka, gramatiku z předchozí konverzace a dostanete prostor vypilovat chyby, kterých jste se dopouštěli. Jakmile nám úkol odevzdáte zpět, my Vám jej do 2 dnů opravíme.​

Účastníci služeb "Chci se učit sám" mají v průběhu oněch šesti týdnů 10% slevu na konverzace.

Chcete se učit chytře a zároveň ušetřit? Vyberte si jeden z našich Chytrých balíčků, kde Vás konverzace vyjde o 10 až 15% levněji. 

CENA

Cena jedné 30 minutové konverzace je 300 Kč bez DPH. 

Cena jedné 60 minutové konverzace je 500 Kč bez DPH. 

Ano, hodinová konverzace je o něco levnější, jelikož bychom Vás chtěli motivovat k častějším a delším konverzacím, které jsou jedním z nejdůležitějších klíčů k úspěchu při učení se cizího jazyka.

Cena Chytrých balíčku je různá.

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení konverzace dříve než 48 hodin před termínem konverzace a nemožnosti konverzaci nahradit do 7 dnů, je Vám navrácena celá částka. Nevztahuje se na využívání konverzací skrz čerpání Chytrého balíčku.

V případě zrušení konverzace později než 48 hodin a dříve než 24 hodin před termínem konverzace a nemožnosti konverzaci nahradit do 7 dnů, je Vám navráceno 50% ceny. Nevztahuje se na využívání konverzací skrz čerpání Chytrého balíčku.

V případě zrušení konverzace později než 24 hodin před termínem konverzace platíte plnou cenu konverzace . 

V případě, že čerpáte Chytrý balíček konverzací, máte možnost zrušit a nahradit si maximálně 2 konverzace. Za podmínek, že konverzaci zrušíte dříve než 24 hodin před započetím konverzace. Náhrada konverzace musí proběhnout v průběhu 6 týdnů, kdy čerpáte Chytrý balíček. Pozdější nahrazení konverzace není možné.