Pracování z domova

Konverzace online

AJ / FJ / ŠJ / ČJ

Ať už jste v konverzacích začátečník anebo pokročilý, vždy je na čem pracovat.

Pokaždé, když se máte vyjádřit, nenacházíte ta správná slova, zakoktáváte se, opakujete slova a věty stále dokola? Velice často se Vám stává, že máte to slovo na jazyku, ale nakonec si na něj nevzpomenete a musíte to celé říct znova a jinak. Nemluvě o tom, jak si nikdy nejste pořádně jistí, zda jste použili správný slovesný čas, apod.

Anebo je to naopak, mluvení a konverzace Vám nedělá problémy. Dokonce jste si našli i fajn parťáka na konverzaci, vždycky si skvěle pokecáte. Jediná nevýhoda je, že Vám Váš parťák není schopný říci, kde děláte nejčastěji chyby... Proč to jsou chyby a proč se to říká tak a ne jinak. Zároveň byste si přáli, aby Vám dokázal poradit jak tyto chyby odstranit...Ať už Vaše "konverzační problémy" patří do té první či druhé skupinky lidí, s obojím Vám dokážeme pomoci. Budeme Vaším občasným či pravidelným parťákem pro zlepšení úrovně Vaší konverzace. Po několika konverzacích se začnete cítit sebejistěji a postupně přestanete nad vším příliš přemýšlet, začnete jazyk používat přirozeně.

VÝHODY KONVERZACÍ S CHYTRÝMSAMOUKEM

​​

Po absolvování konverzace (i té ukázkové) od nás do 2 dnů obdržíte domácí úkol na jehož vypracování budete mít 7 dní. V úkolu si procvičíte témata, slovíčka, gramatiku z předchozí konverzace a dostanete prostor vypilovat chyby, kterých jste se dopouštěli. Jakmile nám úkol odevzdáte zpět, my Vám jej do 2 dnů opravíme.​


DÉLKA KONVERZACE A PRŮBĚH


Domluvit si můžete konverzaci 30 minut anebo 60 minut dlouhou. Konverzace probíhá vždy online formou. Jak konverzace probíhá se můžete dočíst zde.

MAXIMÁLNÍ POČET OSOB

Konverzace se mohou najednou účastnit nanejvýš 2 studenti, cena konverzace pro 1 studenta anebo pro 2 studenty zůstává stejná ( dva studenti tedy platí konverzaci napůl ).

CENA A STORNO

Cena za 30 minut 240 Kč bez DPH. 

Cena za 60 minut 480 Kč bez DPH.

V případě zrušení termínu konverzace ze strany studenta méně než 48 hodin předem platí student plnou cenu. 

V případě zrušení termínu konverzace ze strany lektora méně než 48 hodin předem dostává student slevu na 100% částky konverzace. Příští konverzaci má tak zdarma.