Pracování z domova

Konverzace online

AJ / FJ / ŠJ / ČJ

Ať už jste v konverzacích začátečník anebo pokročilý, vždy je na čem pracovat.

Ať jste začátečník anebo pokročilý, může se stát (a stává se to velice často), že si z mluvení vytvoříte blok. Pokaždé, když se máte vyjádřit, nenacházíte ta správná slova, zakoktáváte se, opakujete slova a věty stále dokola. Velice často se Vám stává, že máte to slovo na jazyku, ale nakonec si na něj nevzpomenete a musíte to celé říct znova a jinak. Nemluvě o tom, jak si nikdy nejste pořádně jistí, zda jste použili správný slovesný čas, apod.

Anebo je to naopak, mluvení a konverzace Vám nedělá problémy. Dokonce jste si našli i fajn parťáka na konverzaci, vždycky si skvěle pokecáte. Jediná nevýhoda je, že Vám Váš parťák není schopný říci, kde děláte nejčastěji chyby... Proč to jsou chyby a proč se to říká tak a ne jinak. Zároveň byste si přáli, aby Vám dokázal poradit jak tyto chyby odstranit...Ať už Vaše "konverzační problémy" patří do té první či druhé skupinky lidí, s obojím Vám dokážeme pomoci. Budeme Vaším občasným či pravidelným parťákem pro zlepšení úrovně Vaší konverzace. Po několika konverzacích se začnete cítit sebejistěji a postupně přestanete nad vším příliš přemýšlet, začnete jazyk používat přirozeně.

VÝHODY KONVERZACÍ S CHYTRÝMSAMOUKEM

​​

Po absolvování konverzace (i té ukázkové) od nás do 2 dnů obdržíte domácí úkol na jehož vypracování budete mít 7 dní. V úkolu si procvičíte témata, slovíčka, gramatiku z předchozí konverzace a dostanete prostor vypilovat chyby, kterých jste se dopouštěli. Jakmile nám úkol odevzdáte zpět, my Vám jej do 2 dnů opravíme.​


DÉLKA KONVERZACE A PRŮBĚH


Domluvit si můžete konverzaci 30 minut anebo 60 minut dlouhou. Konverzace probíhá vždy online formou. Více o průběhu konverzace se dočtete zde.

MAXIMÁLNÍ POČET OSOB

Konverzace se mohou najednou účastnit nanejvýš 2 studenti, cena konverzace pro 1 studenta anebo pro 2 studenty zůstává stejná ( dva studenti tedy platí konverzaci napůl ).

DOMLUVENÍ UKÁZKOVÉ KONVERZACE ZDARMA

V případě, že máte o konverzaci zájem napište nám, do předmětu uveďte "Ukázková konverzace" a vyčkejte na odpověď. Zpravidla Vás budeme do 48 hodin kontaktovat.

DOMLOUVÁNÍ KONVERZACÍ OBECNĚ

Termín konverzace se domlouvá vždy minimálně 2 dny předem.

CENA

Cena jedné 30 minutové konverzace je 240 Kč bez DPH. 

Cena jedné 60 minutové konverzace je 450 Kč bez DPH. ​

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení konverzace dříve než 48 hodin před termínem konverzace a nemožnosti konverzaci nahradit do 7 dnů, je Vám navrácena celá částka. 

V případě zrušení konverzace později než 48 hodin a dříve než 24 hodin před termínem konverzace a nemožnosti konverzaci nahradit do 7 dnů, je Vám navráceno 50% ceny (bez nároku na náhradní lekci).

V případě zrušení konverzace později než 24 hodin před termínem konverzace platíte plnou cenu konverzace (bez nároku na náhradní lekci).