Helping Hand

Jak Vám můžeme pomoci?

Rádi byste se zlepšili v cizím jazyce, ale nedokážete do Vašeho běžného týdne vtěsnat ani hodinu lekce s lektorem?

Zkuste se učit jako samouk, pomůžeme Vám. V případě, že zjistíte, že "samoučení" není Váš šálek kávy, můžete do 14 dnů od započetí "samoučení" požadovat vrácení plné částky a to zcela bez udání důvodu.

Učení se jako samouk Vám vyhovuje, myslíte to s učením se jazyka vážně a učení samo o sobě Vám nečiní velké potíže? 

Čas od času se však přistihnete nad tím, že neděláte pro Váš pokrok tolik, kolik by bylo třeba, a nikam se neposouváte? Rádi byste nad sebou měli "pevnou ruku", která by Vašemu učení dala pravidelnost, systematičnost a řád? Rádi byste pravidelně čelili různým výzvám a úkolům, a vše dělali právě tehdy, kdy budete mít čas? Učte se s námi právě tehdy, kdy budete chtít - učte se sami.

Chtěli byste si z konverzace odnést maximum?


Pod naším vedením se budete v konverzacích zlepšovat, ale především se budete při aktivním mluvení cítit jistěji, sebevědoměji a začnete mluvit přirozeně bez ostychu. 

Nevěříte novodobým internetovým všeználkům, co tvrdí, že mají pro každého snadné a rychlé řešení? My také ne. 

Snadné ani rychlé učení se jazyků opravdu není, bude to chtít pořádnou dávku odhodlání z Vaší strany. Jsme přesvědčeni, že jazyk se může naučit opravdu každý, ale ne každý vytrvá a po několikátém neúspěchu to vzdá. Vzdá to v 99% případů z důvodů, které by se daly vyřešit a překonat. A tak bychom Vám rádi pomohli překonávat překážky, nesnadná období a motivovat Vás k ještě lepším výsledkům. Zajímá Vás kdo stojí za projektem ChytrýSamouk a proč vlastně vůbec vznikl? Čtěte!

Proto, abyste si průběh konverzace mohli na vlastní kůži zažít, Vás Vaše první konverzace nebude stát ani korunu. 

V případě, že máte zájem o ukázkovou konverzaci zdarma, kontaktujte nás prosím e-mailem ZDE - do předmětu uveďte "Ukázková konverzace", domluvíme termín. :-)

Rádi byste se chtěli učit jako samouci ale nevíte jak na to? Už několikrát jste to zkoušeli, ale pokaždé jste to vzdali? Anebo nevzdali, ale nevidíte ve vašem učení takové pokroky jaké byste si přáli? 

Společně přijdeme na to, co změnit a jak, tak abyste dosáhli vámi předem vytyčených cílů.

Pokud máte s učením problém, neváhejte a kontaktujte nás. Domluvíme si nezávaznou krátkou online konzultaci zdarma a prodiskutujeme váš problém a nastíníme si jeho řešení. 

Rádi byste využívali našich služeb na maximum a ještě zdarma?

Pak se nezapoměňte přidat do naší FB komunity.

Staňte se součástí komunity lidí, kteří mají všichni společný cíl. Lidí, kteří se podporují a navzájem si pomáhají. Buďte součástí komunity, kde publikujeme příspěvky týkající se daného jazyka či jeho kultury. Přidejte se do některé z našich FB jazykových skupinek. 

Přidejte se do mezinárodní skupinky plné Čechů, kteří se učí cizí jazyky a cizinců, kteří se chtějí naučit česky. Nalezněte si parťáka na konverzace - vyměňte jeden jazyk za druhý (např. češtinu za španělštinu).