Helping Hand

Jak Vám můžeme pomoci?

Můžeme Vás naučit učit se jazyky flexibilně a po svém ... chci vědět více o podpoře samoukům "Chci se učit sám."

Můžeme Vám ukázat, že hudba dokáže při učení se cizího jazyka zázraky ... chci vědět více o tom, jak se můžu učit skrz písničky!

Můžeme Vám pomoci se rozmluvit ... chci vědět víc o konverzacích!

Můžeme Vám pomoci učit se jazyky chytře ... chci vědět více o konzultacích!

Můžete se s námi učit nejen chytře, ale i levněji ... stačí si jen vybrat z našich Chytrých balíčků.

Chtěli byste si z konverzace odnést maximum?


Pod naším vedením se budete v konverzacích zlepšovat, ale především se budete při aktivním mluvení cítit jistěji, sebevědoměji a začnete mluvit přirozeně bez ostychu. 

Chtěli byste se učit jako samouk ale nevíte jak to uchopit?


Nevíte čím a kde začít? Co a jak se učit, a v jakém pořadí? Nevíte jaká metoda je pro Vás nejvhodnější? Nevíte kde nalézt kvalitní a pravdivé zdroje pro učení se jazyka? Rádi byste se svým učením hnuli, ale nevíte jak na to?


Narazili jste na gramatiku, kterou ne a ne pochopit? Anebo jste narazili na gramatiku, které sice rozumíte, ale nedaří se Vám ji správně používat v praxi? Rádi Vám v rámci konzultace pomůžeme nalézt řešení Vašich problémů.

Chtěli byste se učit, ale nemůžete si na učení vyhradit ani chvilku času?


Rádi Vás v našich konzultacích naučíme, jak můžete být páni svého času a využívat jej chytřeji.

Učení se jako samouk Vám vyhovuje, myslíte to s učením se jazyka vážně a učení samo o sobě Vám nečiní velké potíže? 


Čas od času se však přistihnete nad tím, že neděláte pro Váš pokrok tolik, kolik by bylo třeba, a nikam se neposouváte? Rádi byste nad sebou měli "pevnou ruku", která by Vašemu učení dala pravidelnost, systematičnost a řád? Rádi byste pravidelně čelili různým výzvám a úkolům, a vše dělali právě tehdy kdy budete mít čas? Vyzkoušejte naše služby zaměřené na podporu samoukům - "Chci se učit sám".

Nevěříte novodobým internetovým všeználkům, co tvrdí, že mají pro každého snadné a rychlé řešení? My také ne. 


Snadné ani rychlé učení se jazyků opravdu není, bude to chtít pořádnou dávku odhodlání z Vaší strany. Jsme přesvědčeni, že jazyk se může naučit opravdu každý, ale ne každý vytrvá a po několikátém neúspěchu to vzdá. Vzdá to v 99% případů z důvodů, které by se dali vyřešit a překonat. A tak bychom Vám rádi pomohli překonávat překážky, nesnadná období a motivovat Vás k ještě lepším výsledkům. 

Proto, abyste si lekce mohli na vlastní kůži zažít, a udělat si vlastní názor, Vás Vaše první konzultace a první konverzace nebude stát ani korunu. V případě nespokojenosti s využíváním služeb "Chci se učit sám" máte nárok na vrácení peněz do 14 dnů, od započetí služby, bez udání důvodu.


V případě, že máte zájem o ukázkovou konzultaci či konverzaci zdarma, kontaktujte nás prosím e-mailem ZDE - do předmětu uveďte "Ukázková konzultace / konverzace", domluvíme termín. :-)

Rádi byste využívali našich služeb na maximum a ještě zdarma?


Pak se nezapoměňte přidat do naší komunity na FB.


Budťe součástí komunity lidí, kteří mají všichni společný cíl, kteří se podporují a navzájem si pomáhají. Budťe součástí komunity, pravidelně publikujeme příspěvky týkající se daného jazyka, kultury, apod. Mějte jistotu, že když nebudete při učení něčemu rozumět, můžete se zeptat ve skupině. Přidejte se do některé z našich FB jazykových skupinek. Na výběr je AJ, FJ, ŠJ, IJ, RJ, CAT a ČJ pro cizince. 

Přidejte se do mezinárodní skupinky plné Čechů, kteří se učí cizí jazyky a cizinců, kteří se chtějí naučit česky. Nalezněte si parťáka na konverzace - vyměňte jeden jazyk za druhý (např. češtinu za španělštinu, apod).