Helping Hand

Jak Vám mohu pomoci?

Jsou období, kdy na vše stačíme sami. Přijdou ale chvíle, kdy potřebujeme, aby nám někdo podal pomocnou ruku a bezpečně nás provedl tam, kde ideálně již sám šel a dobře to tam zná.

Chtěli byste se učit jako samouk ale nevíte jak to uchopit? Nevíte čím a kde začít? Co a jak se učit, a v jakém pořadí? Nevíte jaká metoda je pro Vás nejvhodnější? Nevíte kde nalézt kvalitní a pravdivé zdroje pro učení se jazyka? Rádi byste se svým učením hnuli, ale nevíte jak na to? Ráda Vám v rámci KONZULTACE poradím.

Chtěli byste se učit, ale nemůžete si na učení vyhradit ani chvilku času? Ráda Vás ve svých KONZULTACÍCH naučím, jak můžete být pánem svého času a využívat jej chytřeji.

Chtěli byste si z KONVERZACE odnést maximum? Pod mým vedením se budete v konverzacích zlepšovat, ale především se budete při aktivním mluvení cítit jistěji, sebevědoměji a začnete mluvit přirozeně bez ostychu. 

Učení se jako samouk Vám vyhovuje, myslíte to s učením se jazyka vážně a učení samo o sobě Vám nečiní velké potíže? Čas od času se však přistihnete nad tím, že neděláte pro Váš pokrok tolik, kolik by bylo třeba, a nikam se neposouváte? Rádi byste nad sebou měli "pevnou ruku", která by Vašemu učení dala pravidelnost, systematičnost a řád? Rádi byste pravidelně čelili různým výzvám a úkolům, a vše dělali právě tehdy kdy budete mít čas? Vyzkoušejte naše balíčky "CHCI SE UČIT SÁM - PODPORA NA 6 TÝDNŮ"

Nevěříte novodobým internetovým všeználkům, co tvrdí, že mají pro každého snadné a rychlé řešení? Já také ne. Snadné ani rychlé učení se jazyků opravdu není, bude to chtít pořádnou dávku odhodlání z Vaší strany. Jsem přesvědčena, že jazyk se může naučit opravdu každý, ale ne každý vytrvá a po několikátém neúspěchu to vzdá. Vzdá to v 99% případů z důvodů, které by se dali vyřešit a překonat. A tak bych Vám ráda pomohla překonávat překážky, nesnadná období a motivovala Vás k ještě lepším výsledkům. O tom jak jsem již pomohla mnohým studentům a zda můj styl a nadšení pro výuku stojí za to, si můžete přečíst ZDE.

Proto, abyste si mé lekce mohli na vlastní kůži zažít, a udělat si vlastní názor, Vás Vaše první konzultace a první konverzace nebude stát ani korunu. V případě nespokojenosti s využíváním služeb balíčků "Chci se učit SÁM" máte nárok na vrácení peněz do 14 dnů, od započetí služby, bez udání důvodu. V případě, že máte zájem o ukázkovou konzultaci či konverzaci zdarma, kontaktujte mne prosím ZDE - do předmětu uveďte "Ukázková konzultace / konverzace", domluvíme termín. :-)

A nezapomeňte se přidat do naší komunity na FB. Budťe součástí komunity lidí, kteří mají všichni společný cíl, kteří se podporují a navzájem si pomáhají. Budťe součástí komunity, kde 3x týdně publikujeme příspěvky týkající se daného jazyka či jeho kultury. Mějte jistotu, že když nebudete při učení něčemu rozumět, můžete se zeptat ve skupině. Přidejte se do některé z našich FB jazykových skupinek. Na výběr je AJ, FJ, ŠJ, IJ, RJ, CAT a ČJ pro cizince.