"Chci se učit sám"

6 týdnů online "samoučení" 

=

6 obsáhlých úkolů přizpůsobených Vašim potřebám

Jak "samoučení" funguje?

Každé pondělí dostanete nový úkol, jeho rozsah bude záležet na Vámi zvolené variantě samoučení (viz níže). Každý úkol pro Vás individuálně připravíme. Na odevzdání úkolu máte celý týden - nejdéle tedy úkol můžete odevzdat do neděle do půlnoci. Po odevzdání, Vám úkol nejdéle do úterní půlnoci opravíme. V pondělí na Vás pak bude čekat úkol další, na který budete mít opět celý jeden týden. A takto od nás dostanete celkem 6 úkolů.

Při sestavování úkolu dbáme na Vaše aktuální potřeby:

Někdo chce zapracovat hlavně na slovní zásobě, někdo jiný na gramatice. Jiný by zase nejraději piloval psaný projev, někdo další by zase raději procvičoval mluvený projev, atd. Všem těmto potřebám umíme vyjít vstříct, a nejen těmto. :-) A ano, čtete dobře - skrz "samoučení"si dokonce můžete zlepšit i Váš mluvený projev (konverzace).

Snažíme se aby Vás vypracovávání úkolů bavilo a bylo pro Vás přínosným a zároveň zábavným trávením času.

Každý týden na Vás také bude čekat jedna výzva. Pokud za dobu Vašeho "samoučení" splníte všech 6 výzev a odevzdáte všech 6 úkolů včas, dostanete od nás 10% slevu na pokračování v "samoučení." V pokračování je nutné pokračovat nejdéle do 14 dní od ukončení předchozího samostudia. 

V případě, že zjistíte, že "samoučení" není pro Vás, můžete během prvních 14 dní kdykoli skončit, bez udání důvodu. V takovém připadě Vám vrátíme plnou částku nazpět. 

3 varianty "samoučení":

1) Udržovací = vypracování jednoho úkolu zabere cca 30 - 60 minut

2) Chci se zlepšit = vypracování jednoho úkolu zabere cca 60 - 90 minut

3) Chci máknout= vypracování jednoho úkolu zabere cca 120 - 150 minut

 

Udržovací
AJ / FJ / ŠJ / ČJ

Vhodné pro začátečníky i pokročilé, kteří se jazyky učili, anebo stále učí, a jejichž hlavním cílem je udržet si úroveň jazyka, případně ji pomalinku zlepšovat.

Wandering Traveler