"Chci se učit sám"

6 týdnů online podpory na Vaší cestě samouka  

Rádi byste, aby se o Vás a Váš pokrok staral někdo, kdo s učením se jako samouk a výukou jazyků má zkušenosti? 


Chtěli byste mít jistotu, že Vaše samostudium se ubírá správným směrem? 


Bude nám potěšením provázet Vás na cestě, anebo třeba jen části Vaší cesty, za naučením se cizího jazyka.

"Chci se učit sám" má 4 varianty:

Varianta první - „Chci se zlepšit AJ / FJ / ŠJ / ČJ“ - Vhodné jak pro začátečníky, kteří již znají určité základy, tak pro mírně a středně pokročilé úrovně, kteří se chtějí v jazyce nadále zlepšovat.

Varianta druhá – „Chci máknout  AJ / FJ / ŠJ / ČJ“ - Vhodné jak pro začátečníky, kteří již znají určité základy, tak pro mírně a středně pokročilé úrovně. Vhodné pro lidi, kteří se chtějí v jazyce nadále zlepšovat, potřebují se však zlepšit co nejrychleji a nejefektivněji, například odjíždějí do zahraničí, připravují se na zkoušku, čeká je služební cesta, či firemní meeting vedený v cizím jazyce, pohovor pro zahraniční společnost, apod.) 

Varianta třetí - "Udržovací AJ / FJ / ŠJ / ČJ" (vhodné pro začátečníky i pokročilé, kteří se jazyk učili, anebo stále učí, a jejichž hlavním cílem je udržet si úroveň jazyka, případně ji pomalinku zlepšovat)

Varianta čtvrtá - na té prozatím pracujeme. Bude to varianta "Chci se začít učit", která bude vhodná pro naprosté a stálé začátečníky. Pokud si nechcete nechat její vypuštění do světa, přihlaste se k odběru novinek, ať o tom víte jako jedni z prvních. :-)

 

Chci se začít učit
AJ / FJ / ŠJ / ČJ
online

Vhodné pro úplné a věčné začátečníky

Pracujeme na zpřístupnění služby

Wandering Traveler