top of page

Chci se učit sám

Učte se kdykoli a odkudkoli, ale nebuďte v tom sami.

Nejen že Vás naučíme anglicky, francouzsky, španělsky anebo česky. Naučíme Vás být co nejméně závislí na učebnicích, cvičeních a učitelích.

Rádi byste se učili jako samouci a konečně se naučili cizí jazyk na takovou úroveň, se kterou budete spokojeni? Nevíte jak na to? Nechcete jít metodou pokus omyl a strávit učením mnohonásobně více času než když byste věděli jak na to?

Online učení.
Chci se učit sám ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ ) - online: About

" Z vlastní zkušenosti musím říct, že k naučení se cizích jazyků jsem nikdy nepotřebovala lektora jako takového. 


Mnohem více jsem potřebovala mít vedle sebe někoho, kdo by nade mnou držel stráž. Někoho, kdo by nedovolil abych se flákala a ztrácela motivaci.


Mít tak někoho kdo by zajistil, že se budu zlepšovat, že budu aktivně používat všechno to co už znám a aktivně by usiloval o to, abych své znalosti rozšiřovala a nespokojovala se s tím, co už znám. 


Mít tak někoho, komu by na mém pokroku skutečně záleželo, kdo by mi posouval hranice. To byl můj sen posledních pár let.


Já sama umím několik jazyků a další se učím, nicméně ne vždy je jednoduché se k učení dokopat a někdy prostě nechci rozhodovat o tom, co bych se měla učit teď a co až za dva týdny.


Chtěla bych mít někoho, kdo rozumí mým potřebám, kdo ví kde mám mezery a kdo mi dokáže cestu za naučením se cizího jazyka zpříjemnit a zkrátit. Bohužel jsem na nikoho takového zatím nenarazila, jakmile ale takového lektora potkám, budu jej brát všema deseti. Ne jako soukromého lektora, ale jako soukromého rádce..."

Chci se učit sám ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ ) - online: Text
20220706_121050_edited.jpg

“Záleží mi na tom, abych své studenty dovedla přesně tam kam chtějí. Snažím se studenty učit tak, aby pro ně samotné učení se cizího jazyka byl smysluplně a příjemně strávený čas. A aby veškerý čas a finance věnované do studia byly výhodnou investicí pro jejich lepší budoucnost.”

Martina Visingerová

Zakladatelka ChytréhoSamouka

Chci se učit sám ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ ) - online: Quote

Co o mně jako lektorce říkají moji studenti:

Chci se učit sám ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ ) - online: Text
Chci se učit sám ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ ) - online: Testimonials

"Martina je asi nejlepší lektorkou, jakou jsem za 30 let, co se učím s různou intenzitou jazyky, poznal. Je empatická a vnímá rozdílné osobnosti studentů – ví jak koho motivovat, nesoudí, pomáhá, je fér. Je člověkem, se kterým chcete trávit čas. Hodiny s ní byly zábavou. Dlouho jsem nezažil, že bych se těšil na „výuku“. Na druhou stranu to ale nebylo o malých nárocích. Člověk musel pracovat a připravovat se. Pak byl postup opravdu rychlý. Z mého pohledu se nám dostalo profesionálního přístupu a lekce strávené s Martinou vnímám jako dobře investovaný čas i peníze do mého rozvoje v oblasti jazyků."

Pavel Rybár

A co vy? Budete brát všema deseti mou pomocnou ruku? Dovolíte mi provést Vás cestou za naučením se cizího jazyka tak, aby Vás to učení bavilo, ale zároveň bylo i efektivní?

Dovolte mi postarat se o to, abyste nepolevili, abyste se v cizím jazyce neustále zlepšovali. Naučte se konečně cizí jazyk pořádně tak, že jej budete moci beze strachu a bez problémů používat.

Učte se sami s námi. Na výběr máte mezi dvěmi variantami. Ať už zvolíte jakoukoli, dáme Vám možnost službu nejprve vyzkoušet na týden zdarma a pak se sami rozhodnete zda chcete pokračovat a jak dlouho se s námi budete chtít učit.

Chci se zlepšovat
AJ / FJ / ŠJ / ČJ

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Pro ty z vás, kteří se jazyk učili anebo stále učí a jejichž hlavním cílem je udržet si úroveň jazyka a pomalu ji zlepšovat.


Budete se učit sami s námi - každý týden Vám zašleme jeden úkol, který sestavíme dle Vašich momentálních potřeb. Vypracování úkolu Vám zabere zhruba 60 minut.

Výhody učení s ChytrýmSamoukem:

Učíte se flexibilně

Učíte se to, co potřebujete umět

Zpětná vazba na Vaše chyby a slabé stránky

Možnost vyzkoušet službu na 1 týden zdarmaJaký je rozdíl mezi "Chci se zlepšovat" a "Chci máknout":

"Chci se zlepšovat"

Úkol Vám zašleme vždy 1x týdně

Vypracování jednoho úkolu Vám zabere průměrně 60 minut.

"Chci máknout"

Úkol Vám zašleme vždy 1x denně.

Vypracování jednoho úkolu Vám zabere průměrně 20 minut. 

Cena "Chci se zlepšovat" na 1 týden online formou je 360 Kč bez DPH. Kolik týdnů se budete chtít učit s námi je na Vás. Při zakoupení služby na 10 týdnů a více je cena vždy o 10% nižší. Např. při 10 týdnech je cena 3 240 Kč namísto 3 600 Kč.

Chcete se zlepšovat? Rezervujte si termín online schůzky, kde probereme to nejdůležitější, abychom Vám úkoly mohli přizpůsobit na míru a začněte se učit sami, s námi.

Máte nějaké další otázky? Napište nám, moc rádi je zodpovíme.

Chci máknout

AJ / FJ / ŠJ / ČJ

Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Pro ty z vás, kteří se chtějí v jazyce nadále zlepšovat a pořádně máknout.

Budete se učit sami s námi - každý den Vám zašleme jeden úkol, který sestavíme dle Vašich momentálních potřeb. Vypracování úkolu Vám zabere zhruba 20 minut.

Výhody učení s ChytrýmSamoukem:

Učíte se flexibilně

Učíte se to, co potřebujete umět

Zpětná vazba na Vaše chyby a slabé stránky

Možnost vyzkoušet službu na 1 týden zdarmaJaký je rozdíl mezi "Chci se zlepšovat" a "Chci máknout":

"Chci se zlepšovat"

Úkol Vám zašleme vždy 1x týdně

Vypracování jednoho úkolu Vám zabere průměrně 60 minut.

"Chci máknout"

Úkol Vám zašleme vždy 1x denně.

Vypracování jednoho úkolu Vám zabere průměrně 20 minut. 

Cena "Chci máknout" na 1 týden online formou je 740 Kč bez DPH. Kolik týdnů se budete chtít učit s námi je na Vás. Při zakoupení služby na 10 týdnů a více je cena vždy o 10% nižší. Např. při 10 týdnech je cena 6 660 Kč namísto 7 400 Kč.

Chcete máknout? Rezervujte si termín online schůzky, kde probereme to nejdůležitější, abychom Vám úkoly mohli přizpůsobit na míru a začněte se učit sami, s námi.

Máte nějaké další otázky? Napište nám, moc rádi je zodpovíme.

Chci se učit sám ( AJ / FJ / ŠJ / ČJ ) - online: News and Tips
bottom of page