top of page

Nastartuj svou angličtinu

Anebo klidně francouzštinu či španělštinu

Už je to dlouho co jsi angličtinu nepoužíval? Anebo jsi ji nikdy pořádně používat neuměl? Pak je tato výzva právě pro Tebe!

Nastartuj svou angličtinu: About Me

28 denní intenzivní nálož angličtiny

Nastartujte svou mysl, rozhýbejte pusu a přepněte přemýšlení do angličtiny.


Že Vám to nikdy nešlo? Nebojte v průběhu naší 28 denní výzvy dostanete spoustu příležitostí k tomu, překonat strach a různé jazykové bloky.


Rozmluvíte se, začnete jazyk používat v praxi a přestanete se s angličtinou prát. A my Vám s tím moc rádi pomůžeme.

Boat Trip
Nastartuj svou angličtinu: Welcome

Co Vás čeká?

Každodenní komunikace skrz WhatsApp, která se postará o Váš pokrok

Vždy od pondělí do pátku, od rána do večera, dostanete prostor zapracovat na Vašich komunikačních schopnostech.

Jednou týdně 30 minut klasické online konverzace, díky které vychytáte chybky

Konverzace bude individuálně uzpůsobena a po jejím konci, Vás bude čekat vypracování úkolu, v kterém vypilujete chybky, kterých se v průběhu konverzace dopustíte.

Každý týden individuální úkol, který Vás posune

Každý týden od nás dostanete individuálně zaměřený a rozsáhlý úkol, díky kterému se budete moci zlepšovat přesně v tom, co budete potřebovat umět.

Jednou týdně 15 minutový hovor skrz WhatsApp, který Vás zocelí v konverzaci

Ne vždy je možné komunikovat s druhým tváří v tvář anebo skrz webkameru. Je důležitém také umět zvládat konverzaci po telefonu. WhatsApp hovory jsou pro tyto účely jako dělané!

Individuální přístup

Každý člověk chce umět jazyk z jiného důvodu, a ten důvod je potřeba plně respektovat a přizpůsobovat mu průběh a témata výuky. Takový přístup je u nás samozřejmostí.

Časová flexibilita

Věnujte se cizímu jazyku právě tehdy, kdy máte energii a chuť, věnujte se mu odkudkoli a nebuďte limitováni ani okolím ani časem.

Nastartuj svou angličtinu: FAQ

Kombinace všech našich služeb v jednom za výhodnější cenu

This is an additional paragraph where you can add your own text. Just click “Edit Text” or double click here to add your own content and make changes to the font. It's a great place to tell a story about your business and let users know more about you.

Nastartuj svou angličtinu: Text
Boat Trip
Helping Hand
Studying at Home
Support Group
Enjoying the View
Forest

ChytrySamouk

Do you feel stuck? Lost? Depressed? Each of us can experience hard times, but only a few know how to turn it into a starting point for the new life full of happiness. I'm a certified Coaching Professional with years of experience, and my mission is to find your hidden potential and give you all necessary tools to develop and grow.

Nastartuj svou angličtinu: Welcome
Woman by the Water

Čím

Since 2000, I’ve helped my clients break through the obstacles that seem to be holding them back in life. Life's too short to be unhappy, unsure, or unfulfilled. Let me help you learn and develop better ways to handle the issues that are standing in the way of your goals. Get in touch today to see what I can do for you.

Nastartuj svou angličtinu: About
bottom of page